آموزش زبان با معلم بدون شهریه!

بدون کلاس و هزینه شهریه انگلیسی یاد بگیرید؛ شاید برای افرادی که وقت آن را ندارند که به کلاس بروند یا اشخاصی که هزینه شهریه یرای زبان آموزی ندارند آموزگار آلان گزینه ای عالی باشد.

وب سایتی که یک کورد زبان آن را طراحی کرده و به رایگان در اختیار علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی قرار داده است. زبان انگلیسی را با دستور زبان و قواعد یاد بگیرید، و در عین حال املا و نوشتارتان را هم قوی نمایید! اما آموزش آن را برایتان توضیح می دهم.

آموزش انگلیسی رایگان

آموزش انگلیسی رایگان

کار خیلی ساده است، شما با شروع چت با معلم خود ارتباط برقرار می کنید همین! در قسمت وسط صفحه یک نوار برای نوشتن متن به انگلیسی هست که باید بنویسید و اینتر یا Send رو بزنید

نترسید جرأت به خرج بدهید و شروع کنید، آقا معلم نه خسته می شود و نه ناراحت، چون او یک دیتا بیس قوی ساخته شده توسط یکی از کردزبانان خوش ذوق کورد اهل شهر اربیل است. وقتی شروع کنید او هم به جلسه می آید!

شورع گفتگو با معلم انگلیسی

هر آنچه که می دانید بنویسید و او با توجه به محدودیت هایش پاسخ می دهد، اما از تایپ اشتباه و یا جمله بندی ناقص دستوری نهراسید و ببینید که او براحتی املای درست و یا جمله درست را به شما می گوید. به نظرم شروعی قوی برای تازه کارها و حتی افزایش مهارت قوی ها باشد!

در زیر نمونه ای از کلماتی که اشتباه املایی دارند می بینید.

آموزش انگلیسی رایگان

تصحیح کلمه اشتباه

پیش بروید و امتحان کنید و  در صورت تمایل از تجربه خود بگویید.

آدرس وب سایت مذکور Chatting in English هست.

فرهمندی
قطره های ریز دانش و معلوماتمان را کنار هم قرار دهیم دریایی از دانش را پدید می آوریم که می توانیم همراه یکدیگر با شنا در این دریا لذت ببریم و با آن کشتی اهدافمان را سریعتر به مقصد برسانیم.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

*

کد امنیتی *