قهرمانی بوکس کشوری از روستای اگریقاش

قهرمان بوکس کشور

امروز خبری را به دوستان می دهم که بسیار خوشحال کننده است، و آن قهرمانی نوجوان اگریقاشی آقای سیاوش بهاردوست از نوجوانان پرشور و افتخار آور روستای ما در سطح منطقه و کشوری است. این قهرمانی را به ایشان و خانواده محترمش و همه اهالی اگریقاش و مهاباد تبریک می گوییم. امیدواریم در همه عرصه های زندگی موفق و پر افتخار باشند و همچنان باعث افتخارآوری برای ما باشند.

سیاوش بهاردوست قهرمان کشوری

سیاوش بهار دوست قهرمان نوجوان اگریقاش

اراک- دومین دوره جشنواره بوکس نوجوانان کشور که با شرکت ۷۰ بوکسور در قالب ۲۳ تیم از یازده استان در اراک جریان داشت، با شناخت نفرات برتر پایان یافت.به گزارش خبرنگار مهر، دومین دوره جشنواره بوکس نوجوانان کشور، از روز جمعه به مدت دو روز در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک، در ۱۹ وزن برگزار شد.

در پایان این مسابقات، در وزن ۳۵کیلوگرم محمدحسین یعقوب لو از قم، وزن ۳۷کیلوگرم حسین رضازاده از توابع تهران، وزن ۴۰ کیلوگرم سروش کریمی از آذربایجان غربی، وزن ۴۲ کیلوگرم محمدرضا بغدادی از مرکزی، وزن ۴۴کیلوگرم محمدرضا جبین ساز از گیلان، وزن ۴۶ کیلوگرم پوریا عبدالملکی از تهران، وزن ۴۸ کیلوگرم رامین بابالو از کردستان، وزن ۵۰ کیلوگرم علی نجفی از گیلان، وزن ۵۲ کیلوگرم سجاد پارسا از مرکزی و وزن ۵۴ کیلوگرم احمدرضا سعدی از گیلان اول شدند.

همچنین در وزن ۵۵ کیلوگرم عبدالرضا ایمن از گلستان، وزن ۵۷ کیلوگرم حجت الله علی زاده از آذربایجان شرقی، وزن ۵۹ کیلوگرم فرهاد مرادی از اردبیل، وزن ۶۲ کیلوگرم داود حق دوست از تهران، وزن ۶۵ کیلوگرم علی پایدار فر از مرکزی، وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا پناهی از توابع تهران، وزن ۷۹ کیلوگرم محمد سپهر حاصلی از کرمانشاه، وزن ۷۵ عرشیا شعبان پور از گیلان و در وزن به اضافه ۷۶ کیلوگرم سیاوش بهاردوست از آذربایجان شرقی مقام های نخست را کسب کردند.

گفتنی است در این جشنواره متولددین سال های ۸۱ و ۸۲(۱۴ و۱۵ سال) حضور داشته و ۱۴ داور نیز قضاوت این جشنواره را بر عهده داشتند.

فرهمندی
قطره های ریز دانش و معلوماتمان را کنار هم قرار دهیم دریایی از دانش را پدید می آوریم که می توانیم همراه یکدیگر با شنا در این دریا لذت ببریم و با آن کشتی اهدافمان را سریعتر به مقصد برسانیم.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

*

کد امنیتی *