مترجم آنلاین زبان کوردی از زبانهای دیگر

ترجمه متون از زبانهای دیگر جهان به زبان غنی کوردی و بر عکس

فرهمندی

در سری معرفی وب سایتهای مفید این بار وب سایتی عالی را به شما خوانندگان معرفی میکنم، شاید گوگل ترنسلیت را بشناسید برای ترجمه متون! البته جای زبان کوردی در آن خالی است با وجود اینکه نسخه نیمه کامل آن را ارائه داده است ولی به خوبی عمل نمی کند و نیازمند زمان برای تکامل است.

اما این مترجم از بسیاری جهات خوب عمل می کند و تقریبا ترجمه ای بی نقص ارائه می دهد. توسعه دهندگان آن واقعاً روی آن کار کرده اند که به حق زبان کُردی شایسته این امکانات است.

مترجم آنلاین زبان کوردی

مترجم آنلاین زبان کوردی

در ادامه امکانات آن را به شما معرفی می کنیم

همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، دارای دو قسمت یکی برای وارد کردن متن و دیگری برای ترجمه متن مربوطه به زبان کوردی است.

انتخاب زبان ترجمه

مترجم آنلاین زبان کوردی

در بالا نمونه ترجمه شده متنی را می بینید که اصولی ترجمه شده است.و در پایین کادر ترجمه های دیگر هر کلمه را در اختیارتان قرار می دهد. اگر متن شما به زبان دیگری است مشکلی نیست! چون فعلا وب سایت اینکوردیش از زبانهای زیر پشتیبانی می کند:

 

انتخاب زبان

مترجم آنلاین زبان کوردی

ترجمه از زبان انگلیسی، فرانسوی ، آلمانی، ترکی، هلندی، سوئدی، فنیش، دانمارکی، اسپانیایی، پرتقالی، ایتالیایی، یونانی، پولندی، کره ای، روسی ، چینی، ژاپنی و هندی و در آینده احتمالاً زبانهای دیگر ( در ابتدا فقط چند زبان بیشتر نداشت)

مترجم آنلاین زبان کوردی

مترجم آنلاین زبان کوردی

گردانندگان این وب سایت خوش نیت، در صفحه ای دیگر برترین سایتهای زبان کوردی را بر اساس رتبه بندی در عراث و جهان در لیستی که هر روزه آپدیت می شود به نمایش می گذارد.

برترین سایتهای کورد زبان

برترین سایتهای کورد زبان

اما بخشی دارد که برای صاحبان فرزند جالب و مفید است، آن هم برای نام گزاری کودک دلبندتان به زبان و نامهای کوردی. همانطور که در زیر می بینید

نام های کوردی

نام های کوردی

برای دیدن بخشهای بیشتر در وب سایت In Kurdish  به لینکهای زیر مراجعه کنید:

صفحه اصلی

 

نامهای پسران و دختران به کوردی

برترین سایتهای زبان کردی

Persian Kurdish Translation

Arabic Kurdish Translation

Kurdish English Translation

فرهمندی
قطره های ریز دانش و معلوماتمان را کنار هم قرار دهیم دریایی از دانش را پدید می آوریم که می توانیم همراه یکدیگر با شنا در این دریا لذت ببریم و با آن کشتی اهدافمان را سریعتر به مقصد برسانیم.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

*

کد امنیتی *