مرجع گل و گیاه به زبان کوردی

مرجع گل و گیاه به زبان کوردی

امروز در گردشی تفریحی در اینترنت، به سایتی کردی زبان برخوردم که خالی از لطف نبود که معرفی شود و شاید کسانی پیدا شوند و به آن کمک کنند!!!

این سایت بر اساس حروف الفباست و بیشتر گیاهان و گلها را دربرگرفته که به زبان کوردی به معرفی آنها پرداخته است، عکس ها هم به این دانشنامه گیاهان کمک شایانی نموده و آن را گیراتر کرده است.

معرفی گل و گیاه به زبان کردی

معرفی گل و گیاه به زبان کردی

خوب همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بر اساس حروف تمام گیاهان دسته بندی شده است. با انتخاب یکی از حروف به صفحه زیر هدایت می شویم.

دسته بندی گلها به زبان کوردی

دسته بندی گلها به زبان کوردی

همانطور که می بینیم با دسته بندی خوبی روبرو می شویم که با عکس و  نام های گل ها می توان آنها شناخت و برای شناخت بیشتر روی یکی از آنها کلیک کنید و با همچین عکسی روبرو می شوید که تمامی توضیحات تکمیلی آن همراه با عکسهای بیشتر را می توان دید.

گل ها به زبان کوردی

گل ها به زبان کوردی

این مرجع روز به روز در حال گسترش و تکامل است، هر کسی از دوستاران می تواند دانش خود را به این وبگاه ارائه دهد تا سایتی پربارتر شود.

برای دیدن سایت به آدرس زیر مراجعه کنید:

سایت معرفی گل و گیاه به زبان کردی

فرهمندی
قطره های ریز دانش و معلوماتمان را کنار هم قرار دهیم دریایی از دانش را پدید می آوریم که می توانیم همراه یکدیگر با شنا در این دریا لذت ببریم و با آن کشتی اهدافمان را سریعتر به مقصد برسانیم.

قسمت نظرات بسته است.